LÕPPSÕNA

Malevas malevarühma töötamise juures on kõige suurem rõõm koos tegutsemise rõõm. Täpselt samamoodi on malevakorraldamise juures kõige suuremaks rõõmuks, kui seda saab teha koos inimestega, kes jagavad maleva entusiasmi!

Kui Sinus on malevapisik olemas, siis ära jää sellega üksi vaid levita seda! Leia omale inimesed, kellega koos malevat korraldada! Kes pole malevas käinud, see pole elu näinud!


Malevakorraldaja käsiraamat-õppevara on valminud hankekorras tellimustööna Haridus- ja Noorteameti poolt. Malevakorraldaja käsiraamat-õppevara koostamist on rahastatud Euroopia Liidu Sotsiaalfondist.

Malevakorraldaja käsiraamat-õppevara koostamise meeskonda kuulusid Sihtasutusest Õpilasmalev Kristiina Herkül, Liis Gross, Reeli Jantson, Maria Joost, Ott Väli, Reivo Maasik ja Renno Sepp.

Malevakorraldaja käsiraamat-õppevara koostamisel on toetutud Sihtasutus Õpilasmalev rühmajuhtidele koostatud Rühmajuhi Käsiraamatule (2017), mille koostasid Teele Tomps, Kristiina Herkül, Natali Menning, Reeli Jantson ja Reivo Maasik.